2020 Yılı Eylem Planı Toplantısı Yapıldı..

Başkanlığımızın vizyon ve misyonuna uygun, birlik, beraberlik, kardeşlik, yardımlaşma ve dayanışma duygularının güçlenmesinde etkili olacak faaliyetler ile sosyal ve kültürel ağırlıklı etkinliklerin yer aldığı, başkanlığın stratejik planına uygun yıllık eylem planı hazırladığı malumlarıdır.

2020 Yılı Eylem Planı Toplantısı Yapıldı..
Yayınlama: 07.11.2019
1.428
A+
A-

Başkanlığımızca yürütülen hizmetlerin etkinlik ve verimliliğini artırmak amacıyla, ilçe müftülükleri de dahil edilerek il müftülüklerince, halkımızı din konusunda aydınlatacak, dini ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlayacak, çalışmaların daha aktif, başarılı ve ölçülebilir olmasına katkı sağlayacak, Başkanlığımızın vizyon ve misyonuna uygun, birlik, beraberlik, kardeşlik, yardımlaşma ve dayanışma duygularının güçlenmesinde etkili olacak faaliyetler ile sosyal ve kültürel ağırlıklı etkinliklerin yer aldığı, Başkanlığın stratejik planına uygun yıllık eylem planı hazırladığı malumlarıdır.

Bu itibarla;

2020 yılı Yıllık Eylem Planı,  İl Müftüsü Cevdet Cemal ÇIKRIK’ın başkanlığında ilgili alanlardan sorumlu İl Müftü Yardımcıları: Halil ERİŞ, Dr.İhsan KARA  ve Ayşe Betül BALIKÇI, Armutlu İlçe Müftüsü: Şahmetdin ÖZDEMİR, Termal İlçe Müftüsü: Hasan Rahmi DÜZENLİ, Çiftlikköy İlçe Müftüsü: Yusuf ULUSOY, Altınova İlçe Müftüsü: Recep EREN, Çınarçık İlçe Müftüsü: İdris YAVUZYİĞİ,  Personel ve İdari Mali İşler Şube Müdürü Eyüp MÜJDE, Din Hizmetleri ve Eğitim Şube Müdürü: Mustafa KABADAŞ,  Din Hizmetleri Uzmanı: Yusuf GENÇTÜRK,  İdari Mali İşler Şefi: Ali Kemal AKAN ve Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni: Ömer Faruk MENAP’la teşekkül ettirilen komisyon tarafından ele alınarak sonuçlandırılmıştır.

Toplantıda öncelikle 2019 yılı eylem planında yer alan proje ve faaliyetlerin değerlendirilmesi ile ilgili yapılan sunumla başladı. Maddelerin görüşülüp uygulanması hususunda mütalaa yapıldı. Daha sonra İlçe Müftülükleri tarafından  hazırlanan 2020 yılı Eylem Planı taslakları tek tek görüşüldü. İl ve İlçe Müftülükleri tarafından hazırlanan, 2020 yılı Eylem Planı taslakları üzerinde Komisyon üyelerinin görüşleri doğrultusunda 2020 Yılı Eylem Planı maddelerinin uygunluğu karar altına alınmıştır.

1) Eylem planında, rutin iş ve işlemlerle miatlı konulara yer verilmemiştir.

2) Plan hazırlanırken Diyanet İşleri Başkanlığı Stratejik Planı’nda yer alan amaç, hedef ve stratejiler göz önünde bulundurularak, ona uygun eylemler tercih edilmiştir.

3) Belirtilen gündem maddeleri kapsamında görüşmeler yapılarak Eylem Planı üzerinde gerekli değerlendirmeler yapılmıştır.

youtube abonnenten kaufen

Bir Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

2024 DHBT Online (Canlı Ders) Hazırlık Kursu - 3. Grup