Amasya İl Müftüsü Dereceye Giren Öğrencilerle Bir Araya Geldi!

Diyanet İşleri Başkanlığınca “Mevlid-i Nebi” haftası kapsamında üniversite öğrencilerine yönelik düzenlenen Mevlid-i Nebi Gençlik Bilgi Yarışması’na İlimizden 90 öğrenci katıldı.

Amasya İl Müftüsü Dereceye Giren Öğrencilerle Bir Araya Geldi!
Yayınlama: 04.03.2019
608
A+
A-

Amasya İl Müftülüğü gençlik çalışmaları merkezinde yarışmada dereceye giren üniversiteli gençler için düzenlenen programa Amasya İl Müftüsü Sayın Abdulkadir Keşvelioğlu, Müftü Yardımcısı Emine Uysal ve İl Gençlik koordinatörümüz Murat Pekel katıldı.

Programda gençlerle önce tanışan ve sonrasında konuşma yapan İl Müftüsü; ‘‘Üniversite okumanın yanında yabancı dil de bilmenin önemli olduğuna değinen Keşvelioğlu;  öğrendiğiniz dil ve okumalarınızla üniversite okuyan diğer gençlerden farklı olmanız gerekir ’’diyerek gençlere tavsiyelerde bulundu ve yarışmaya katılarak dereceye giren öğrencilere teşekkür etti.

Amasya İl Birincisi olan Asiye Öğünç, Erkek öğrencilerden birinci olan Bayram Gül Diyanet İşleri Başkanlığımız tarafından umre ile ödüllendirildi.

Yarışma sonucunda erkekler ve kızlar kategorisinde ilk 10’a giren erkek ve bayan öğrencilere Amasya İl Müftülüğü tarafından 250 TL para ödülü ve çeşitli kitaplar hediye edildi. Öğrencilere ödüllerini İl Müftüsü Sayın Abdulkadir Keşvelioğlu ve Müftü Yardımcısı Emine Uysal verdi.

Bir Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

2024 DHBT Online (Canlı Ders) Hazırlık Kursu - 3. Grup