DHBT Alanında Bir İlk!

DHBT Okulu, tarafından bir ilk gerçekleştirildi! Detaylar haberimizde..

DHBT Alanında Bir İlk!
23.03.2021
3.939
A+
A-

DHBT sınavına girecek adayların çok iyi bildiği üzere “DHBT Okulu” üzerinden üniversiteler ile işbirliğiyle ücretsiz DHBT deneme sınavları gerçekleştirildi. Binlerce aday bu sınavlara girerek kendilerini deneme fırsatı buldular. Ayrıca Instagram.com/dhbtokulu instagram hesabı üzerinden her gün 3 hap bilgi paylaşımı yapılmaktadır.

ADAYLAR HAP BİLGİLERİ ÇOK SEVDİ!

Paylaştığımız hap bilgiler adaylar tarafından çok sevildi ve kısa sürede instagram hesabı 36 bin kişiyi geçti. Adaylar hap bilgileri cep kitabı olarak görmek istediler ve bu yönde çok fazla talep aldık.

DHBT OKULU HAP BİLGİLER CEP KİTABI SERİ 1 ÇIKTI!

Adaylar tarafından gelen taleplere kayıtsız kalamadık ve alanında uzman Arif KÖSE hocamız tarafından hazırlanan hiç bir yerde yayımlanmamış tüm konuları kapsayan 400 nokta atışı hap bilgi cep kitabı satışa çıktı. Adaylara sınavdan önce çok etkili bir tekrar imkanı sağlaması açısından kısa sürede ilk baskı bitmek üzeredir… Adaylar aşağıdaki link üzerinden detaylı bilgi alabilir ve anında sipariş oluşturabilirler..

Detaylı Bilgi ve Sipariş Linki:
https://www.serikitapal.com/dhbt-okulu-hap-bilgiler-cep-kitabi-seri-1-k25.html

Danışman Hattı:
0264 606 0 987

WhatsApp:
0537 445 38 31En güncel haber ve ilanları aşağıda yeralan sosyal medya hesaplarımızından yada mobile uygulamamızı indirerek takip edebilirsiniz!
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.