İskenderun’da 51 Hafız İçin İcazet Programı Düzenlendi

İskenderun’da 51 Hafız İçin İcazet Programı Düzenlendi
Yayınlama: 10.12.2022
19
A+
A-

İskenderun Müftülüğü tarafından Nihal Atakaş Camii’nde düzenlenen hafızlık icazet merasiminde Cemil Nezahat Güler Hafızlık Kursumuzda eğitim görmüş ve hafızlık belgesi almaya hak kazanmış 51 hafızımıza belgeleri verildi.

Programa Diyanet İşleri Başkanlığı Mushafları İnceleme ve Kıraat Kurulu Başkanı Hafız Osman Şahin, Hatay İl Müftümüz Ömer Faruk Bilgili, İskenderun Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek, Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Belen Kaymakamı M.Sami Yılmaz, Arsuz Kaymakamı Hacı Hasan Gökpınar, İskenderun Müftüsü Osman Şekerci, Kırıkhan Müftüsü Ahmet Sevinç, Yayladağı Müftüsü Necat Şimşek, Belen İlçe Müftüsü Hamza Köse ve siyasi parti temsilcileri iştirak etti.

İlçe ve il müftümüzün selamlama, belediye başkanımızın tebrik konuşmaları ile başlayan program, Kursumuz Müdürü Mevlüt Günüz, İstanbul Ayasofya-i Kebir Camii Baş İmam Hatibi Ferruh Muştuer ve Müezzin Kayyımı Rıdvan Akbaş’ın Kur’an-ı Kerim tilavetleri ile devam etti .

İcazet programımız Mushafları İnceleme ve Kıraat Kurulu Başkanı Hafız Osman Şahin hocamızın duası, hafızlarımıza belge ve hediyelerin takdimi ile son buldu.

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

2024 DHBT Online (Canlı Ders) Hazırlık Eğitim Paketi - 5. Grup