Konya Müftülüğü, Şehit Polis Memuru Mehmet Aksoy Dualarla Defnedildi!

Uşak İli Banaz İlçesinde görevi sırasında çıkan çatışmada Şehit olan Polis Memuru cenaze namazından sonra dualarla defnedildi. Detaylar haberde…

Konya Müftülüğü, Şehit Polis Memuru Mehmet Aksoy Dualarla Defnedildi!
Yayınlama: 18.02.2019
532
A+
A-

15 Şubat 2019 günü Uşak İli, Banaz İlçesinde görevini ifa ettiği sırada çıkan çatışmada Şehit olan Banaz İlçe Emniyet Müdürlüğü kadrosunda görevli Polis Memuru Mehmet Aksoy, Doğanhisar Ayaslar mahallesinde öğle namazına müteakip İl Müftüsü Ahmet Poçanoğlu’nun kıldırdığı cenaze namazının ardından dualarla defnedildi.

Şehidimizin cenaze törenine; Sayın Valimiz Cüneyit Orhan Toprak, İçişleri Bakan Yardımcısı Sayın İsmail Çataklı, Konya Milletvekilleri Sayın Leyla Şahin Usta, Sayın Ziya Altunyaldız, Sayın Orhan Erdem, Sayın Esin Kara, Sayın Mustafa Kalaycı, İl Jandarma Komutanı Sayın Tuğgeneral Ercan Yaşin,  3. Ana Jet Üs ve Garnizon Komutan V. ve Hava Savunma Okulu ve Eğitim Merkez Komutanı Sayın Hv. Plt. Tuğgeneral Hasan Kaymaz, Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay,  İl Emniyet Müdürü Şükrü Yaman, kaymakamlar, Uşak İl Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder, Uşak İl Jandarma Komutanı Albay Yalçın Baysal, kurum müdürleri, askeri erkan, Emniyet personeli ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Bir Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

2024 DHBT Online (Canlı Ders) Hazırlık Kursu - 3. Grup