Mardin, Diyanet İşleri Başkanımız Prof. Dr. Ali Erbaş’tan Anlamlı Bağış!

Diyanet İşleri başkanı Ali Erbaş’tan anlamlı bağış. Detaylar haberde…

Mardin, Diyanet İşleri Başkanımız Prof. Dr. Ali Erbaş’tan Anlamlı Bağış!
Yayınlama: 14.02.2019
692
A+
A-

Diyanet İşleri Başkanlığı ile Taşra Teşkilatı Personel buluşması kapsamında 6 Aralık 2018’de Mardin’e teşrif eden Diyanet İşleri Başkanımız Prof. Dr. Ali Erbaş, hayırsever iş adamı tarafından yaptırılan Nusaybin Hacı Abdulkadir Zeynebe Camii’nin açılışını da gerçekleştirmişti.

Ziyaret sırasında hayırsever iş adamı Abdulkadir Yıldırım, Diyanet İşleri Başkanımız Prof. Dr. Ali Erbaş’a altın işlemeli bir Kur’an kabı kolye hediye etmek istedi. Başkanımız Erbaş, bu nazik hediyeyi kabul edemeyeceğini belirtmiş, yapılan ısrar üzerine Türkiye Diyanet Vakfı aracılığıyla Yemen halkına ulaştırmak adına kabul etmişti.

Diyanet İşleri Başkanımız, 53,32 gr. altın ağırlığındaki hediyeyi Yemen’e göndermek adına Türkiye Diyanet Vakfına ulaştırdığını gösterir “bağış makbuzu” ile hazırlattığı “teşekkür belgesini” il müftülüğümüze göndermiştir.

İl Müftümüz ve Ömerli İlçe Müftümüz hayırsever iş adamını bürosunda ziyaret ederek belge ve makbuzu kendilerine teslim etmişlerdir. Başkanımıza ve hayırsever iş adamına müftülüğümüz olarak şükranlarımızı sunarız.

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

2024 DHBT, Türkiye Geneli ÜCRETSİZ 15'li Online Deneme Sınav Paketi