Müftü Balkan İlahiyat Öğrencileriyle Bir Araya Geldi..

Dokuz Eylül Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ve İzmir Katip Çelebi Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi öğrencileri, İl Müftümüz Recep Şükrü Balkan’ı ziyaret ettiler.

Müftü Balkan İlahiyat Öğrencileriyle Bir Araya Geldi..
Yayınlama: 02.11.2019
698
A+
A-

İzmir İl Müftülüğü konferans salonunda gerçekleşen etkinlikte İl Müftümüz Balkan, Öğrencilerle hasbihal edip, Müftülük faaliyetleri hakkında sohbet etti.

Müftü Balkan Öğrencilere “Üniversite eğitimi sonrası olmak istedikleri ya da varmak istedikleri hedefleri belirleyerek buna göre eğitim hayatlarına yön vermelerini, öğrencilik yıllarını çok verimli bir şekilde değerlendirerek ideallerine ulaşacak çabayı göstermelerini tavsiye ederken, mezuniyet sonrası istihdam alanlarından birisi olan Diyanet camiasında görev yapacaklardan beklentilerini” paylaştı.

İl Müftüsü Balkan, ayrıca “kendini iyi hazırlayan, yararlı hizmetler üreten kişiler mutlaka bir yerde istihdam edilir. Bilgi dağarcığınızı iyi doldurunuz. Eksiklik duyduğunuz alanların farkına varıp, o açığı nasıl kapatırım diye bir arayış içerisinde olun” diyerek konuşmasını bitirdi.

Öğrenciler ile tek tek ilgilenen İl Müftümüz Balkan, öğrencilere kitap hediye ederek, hatıra fotoğrafı çektirdi.

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

2024 DHBT, Türkiye Geneli ÜCRETSİZ 15'li Online Deneme Sınav Paketi