Sınavsız Lisans Tamamlama Tüm Ön Lisans İlahiyat Mezunlarını Kapsayacak!

Diyanet-Sen Sendikasının Önderlik Ettiği Sınavsız Lisans Tamamlama Eğitimi Tüm Ön Lisans İlahiyat Mezunlarını Kapsayacak! Detaylar dingorevlileri.com.tr’de..

Sınavsız Lisans Tamamlama Tüm Ön Lisans İlahiyat Mezunlarını Kapsayacak!
Yayınlama: 06.07.2018
3.046
A+
A-

Diyanet-Sen sendika genel başkanı Mehmet Bayraktutar ve genel başkan yardımcıları Hacibey Özkan, Mehmet Ali Omurca, Cebrail Yakışır ve Mehmet Yaman ile YÖK Başkanı Prof. Dr. Yekta SARAÇ’ı teşekkür ziyaretine gittiklerini haber yapmıştık.

Haberimiz >> https://dingorevlileri.com.tr/sinavsiz-ilahiyat-lisans-tamamlama-egitimi-bu-yil-baslayacak-h412.html

BU ZİYARET İLE BÜYÜK BİR SORU İŞARETİ ÇÖZÜLDÜ!

Diyanet-Sen resmi internet sitesinde yayımlanan ziyaret haberi iyice analiz edildiğinde YÖK Başkanı Prof. Dr. Yekta SARAÇ’ın açıklaması kurum dışı ön lisans ilahiyat mezunu tüm adaylar sınavsız lisans tamamlama eğitimi hakkından yararlanabilecek mi sorusu yanıt bulmuş oldu. SARAÇ’ın açıklamasına göre öncelikle Diyanet kurumu çalışanı olacak şekilde tüm ön lisans ilahiyat mezunu adaylar yararlanacağı açıklamasında bulundu.

dingorevlileri.com.tr olarak sınavsız lisans tamamlama eğitiminden yararlanacak tüm adaylara hayırlı olsun dileklerimizi iletiyoruz…

dingorevlileri.com.tr // ÖZEL HABER

Bir Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Ziyaretçi Yorumları - 1 Yorum
  1. Mevlüt GUCLUER dedi ki:

    Öncelik niye kurum çalışanı diploma notu 90 olan kurum dışı öğrenci diploma notu 60 olan kurum çalışanından daha mı değersiz kul hakkını anlattp da uygulamamanın hükmü nedir kurum dışında okuyan öğrenci başka milletten mi

2024 DHBT Online (Canlı Ders) Hazırlık Kursu - 3. Grup