Adana, Saimbeyli’de Büyük Seferberlik

15 bin nüfuslu ilçede talepler doğrultusunda 6 ay gibi kısa bir sürede 8 adet 4-6 yaş Kur’ân Kursunun açılması ilçe halkı tarafından memnuniyetle karşılandı.

Adana, Saimbeyli’de Büyük Seferberlik
Yayınlama: 31.10.2018
895
A+
A-

İlçe Müftüsü Mustafa Erdem, dinimizin istediği kıvamda yeni bir toplumun inşa edilebilmesi için 4-6 yaş grubu kurslara ihtiyaç duyulduğunu belirterek geleceğe katkıda bulunma adına işe koyulduklarını ifade etti.

Saimbeyli ilçesine atanmasının üzerinden 6 ay gibi kısa bir süre geçmesine rağmen, 8 adet 4-6 yaş grubu kurs açtıklarını söyleyen Müftü Erdem, bu faaliyetlerle daha aydınlık bir geleceğe doğru ilerleme adına yarınlarımız olan yavrularımızın zihin ve gönül dünyalarının Kur’an sevgisi ile imârını hedeflediklerini söyledi.

Kişiliğin şekillendiği 4-6 yaş döneminin sosyal, fiziksel, duygusal ve bilişsel gelişim açısından önemli olduğunu belirten Müftü Erdem, bunların gerçekleştirilebilmesi için de alanında uzman kadro oluşturma ve rahat ortam temin edebilmek için ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini belirtti.

Müftü Erdem, sözlerini, ‘’genç-yaşlı her yaş grubuna yönelik kurslarımızın yanı sıra minik yavrularımıza yönelik bu kurslarımızın varlığı ve kısa sürede sayısının artması bizi memnun etmekte olup, 4-6 yaş grubu kurslarımızı açarken emeği geçen ve destekte bulunan ilçe halkına teşekkür ederim dedi.

2024 DHBT, Türkiye Geneli ÜCRETSİZ 15'li Online Deneme Sınav Paketi