Amasya’da Liseli Gençler ve Aileleri Bir Araya Geldi

Amasya İl Müftülüğü Gençlik koordinatörlüğü Lise Temsilciliği tarafından “Aile Buluşması” programı düzenlendi.

Amasya’da Liseli Gençler ve Aileleri Bir Araya Geldi
Yayınlama: 29.11.2019
721
A+
A-

Akşemsettin Gençlik Merkezinde gerçekleşen programa İl Müftümüz Sayın Abdulkadir Keşvelioğlu, Müftü Yardımcılarımız Abdullah Kılıç, Emine Uysal, Gençlik Koordinatörlüğü lise temsilcilerimiz, lise öğrencileri ve çok sayıda aile katıldı.

Kur’an-ı Kerim okunmasıyla başlayan programda İl Müftümüz Keşvelioğlu şunları ifade etti. Toplumun önemli bir kesiminin gençlerden oluştuğunu, günümüz gençlerinin ne büyük tehlikelerle karşı karşıya kaldıklarını belirterek “işte bu projenin amacının gençlerin bu tehlikelere karşı farkındalık oluşturmak için Müftülüğümüzce düzenlendiğini “Haydi Genç! Sende Gel” Projesinin madde ve mana yönünden uzanan değerli bir el olduğunu ifade etti. Programın hazırlanmasında emeği geçen koordinatörlerimize, Programımıza katılan öğrenci ve ailelerine teşekkür ediyorum” dedi.

Sultan Beyazıt Cami görevlilerimiz tarafından ilahiler ve kasidelerin okunduğu program çeşitli ikramların ardından sona erdi.

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

2024 DHBT, Türkiye Geneli ÜCRETSİZ 15'li Online Deneme Sınav Paketi