Diyanet, Dijital Yeteneklere Sahip Personelin Tespiti İçin Yazı Gönderdi!

Diyanet İşleri Başkanlığı, Tüm Müftülüklere Dijital Yeteneklere Sahip Personelin Tespiti İçin Yazı Gönderdi! Detaylar Haberimizde..

Diyanet, Dijital Yeteneklere Sahip Personelin Tespiti İçin Yazı Gönderdi!
Yayınlama: 12.12.2022
354
A+
A-

Diyanet İşleri Başkanlığı, 07.12.2022 tarihinde tüm müftülüklere dijital yeteneklere sahip personelin tespiti için yazı gönderdi! Yazının içeriği aşağıdaki gibidir.,

Toplumu sahih dini bilgiyle aydınlatma sorumluluğu olan Diyanet İşleri Başkanlığı, dijital iletişim ve yayın teknolojilerini bu amaç doğrultusunda etkin ve verimli bir şekilde kullanmakta; ilgili alanda meydana gelen gelişmeleri yakından takip ederek teknik alt yapısını ve hizmet yöntemlerini güncel tutmaktadır.

Başkanlığımızca çocuk, genç, kadın-aile ve genel olmak üzere dijital mecralara yönelik içerik üretebilecek; senaryo, hikaye ve kısa metin yazabilecek; uygulama, web tasarım ve proje geliştirebilecek dijital yeteneklere sahip personelin bilinmesine ihtiyaç duyulmuştur.

Bu itibarla ekte sunulan formun söz konusu personel tarafından elektronik ortamda doldurulması ve 30 Aralık 2022 Cuma günü mesai bitimine kadar dijitalyetenek@diyanet.gov.tr mail adresine gönderilmesi ile ilgili bilginin, tüm personele ivedi bir şekilde imza karşılığı tebliğ edilmesi hususunda,

Gereğini rica ederim.

Doç. Dr. Fatih KURT
Dini Yayınlar Genel Müdürü

Bir Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

2024 DHBT Online (Canlı Ders) Hazırlık Kursu - 3. Grup