İl Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü Kemerde Kampa Girdi..

Antalya İl Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü, yapılan faaliyetleri değerlendirmek ve yapılacak olan faaliyetlerinde istişaresini yapmak üzere Kemer İlçesinde kamp programı düzenledi.

İl Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü Kemerde Kampa Girdi..
Yayınlama: 31.10.2019
390
A+
A-

Düzenlenen kampın ilk gününde İl Müftümüz Osman ARTAN ve İl Müftü Yardımcılarımız Osman DEMİREL, Mustafa ŞİMŞEK tarafından kampa ziyaret gerçekleştirildi.

Ziyarette; “Gençlerimizin duygusal ve ahlaki yapılarının değerlerimize uygun gelişmesine yönelik çalışmaların yapılmasını ve gençlere yönelik yapılacak çalışmaların sonucunda doğru din eğitimi almış ve ahlaki normlarla donanmış bir gençliğe, kendisine, ailesine, dinine, vatanına, milletine faydalı gençliğe sahip bir toplumun oluşumuna katkı sağlanacağını ” vurgulayan İl Müftümüz ARTAN gençlik temsilcilerine çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Üç gün sürecek olan kampa İl Müftülüğü Gençlik Koordinatörleri ile 19 İlçemizin gençlik temsilcileri katılıyor.

Kamp programında alanın uzmanları tarafından  gençlik temsilcilerimize “kitle psikolojisi, motivasyon, etkili iletişim, hitabet, sahne duruşu, sunum, diksiyon vb.” eğitimler verilerek onların daha etkin bir şekilde faaliyetlerini sürdürmelerine katkı sağlanıyor.

Bir Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

2024 DHBT Online (Canlı Ders) Hazırlık Kursu - 3. Grup