Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 21°C
Sisli

İstanbul Anadolu Eğitim Merkezi Münhal Kadro İlanı!

İstanbul Anadolu Eğitim Merkezi Münhal Kadro İlanı. Detaylar haberde…

İstanbul Anadolu Eğitim Merkezi Münhal Kadro İlanı!
19.03.2019
147
A+
A-

SINAV İLANI

Eğitim Merkezimizde bulunan, aşağıda unvanı ve sınıfı yazılı olan münhal kadrolara Diyanet İşleri Başkanlığı Sınav Yönetmeliği ile Diyanet İşleri Başkanlığı Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliği’nin ilgili hükümleri gereğince, yarışma sınavı ile naklen atama yapılacaktır.

SINAVA KATILMAK İSTEYEN ADAYLARDA ARANAN GENEL ŞARTLAR 

1) 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun değişik 48/A maddesinde aranan genel ve özel şartları taşıyor olmak.

2) Diyanet işleri Başkanlığı Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliği ile Sınav Yönetmeliğinde belirtilen şartlara haiz olmak.

3) Halen Diyanet işleri Başkanlığında görevli olmak.

4) Il içinden başvuruda bulunanlar bulunduğu görev mahallinde altı ayını, il dışından başvuruda bulunanlar ise iki yıl görev süresini tamamlamış olmak.

5) Asaleti tasdik edilmiş olmak.

SINAVA KATILMAK İSTEYEN ADAYLARDA ARANAN ÖZEL ŞARTLAR

1- Bekçi kadrosuna atanabilmek için;

a) En az lise veya dengi okul mezunu olmak,

b) Başkanlık teşkilatında çalışıyor olmak.

c) Yapılacak olan sözlü ve mesleki uygulama sınavında başarılı olmak

BAŞVURU İÇİN GEREKLİ BELGELER

1) İş Talep Formu.

2) İl dışından miiracaat edenlerin Müftülükçe imzalı hizmet cetveli.

BAŞVURU İŞLEMLERİ

1) Postadaki vaki gecikmeler dikkate alınmayacaktır.

2) Adaylar münhal olan kadrolardan yalnızca birine müracaat edebilecektir.

SINAV SONUÇLARI VE DİĞER HUSUSLAR

1) Sınav sonuçları sınav işlemlerinin tamamlanmasından sonra Eğitim Merkezimizin “https://anadoluegitim.diyanet.gov.tr” adresinde ilan edilecektir.

2) Sınav öncesi, sonrası ve atama sürecindeki işlemlerde gerçeğe aykırı belge verdiği ya da beyanda bulunduğu tespit edilen adayların başvuru ve sınavları geçersiz sayılacağı gibi haklarında kanuni işlem yapılacaktır.

3) Sınav ve atama sürecinde Eğitim Merkezimiz internet sitesinde yapılan tüm duyurular tebligat sayılacaktır. Adaylara ayrıca bildirim yapılmayacaktır.

DİĞERHUSUSLAR

Sınav öncesi, sonrast ve atama sürecindeki işlemlerde gerçeğe aykırı belge verdiği ya da beyanda bulunduğu tespit edilen adayların başvuru ve sınavları geçersiz sayılacağı gibi hakkında kanuni işlem de yapılacaktır, Bekçi kadrosuna alınacak olon personel; Heybeliada’da bulunan ve Başkanlığımıza devredilen Sanatoryum Hastanesine ait binalarda ve müştemilatında görevlendirileceklerdir.

İlk Müracaat Tarihi: 15.03.2019

Son Miiracaat Tarihi: 29.03.2019

Sınav Tarihi ve yeri : 01.04.2019 Saat 09.00’da İstanbul Maltepe İlçe Müftülük Binası

İsteklilerin en geç 29/03/2019 Cuma günü mesai bitimine kadar İstanbul Maltepe İlçe Müftülüğünde faaliyet gösteren Eğitim Merkezine başvurmaları ve imtihanın yapılacağı 01/04/2019 Pazartesi günü saat 09.00’da Müdürlüğümüzde hazır bulunmaları gerekmektedir. Postadaki vaki gecikmeler dikkate alınmayacaktır.

Ünvanı / Sınıfı / Derecesi / Kadro Adedi

Bekçi / YHS / 7 / 6

 

KAYNAK: https://www.diyanethaber.com.tr/

En güncel haber ve ilanları aşağıda yeralan sosyal medya hesaplarımızından yada mobile uygulamamızı indirerek takip edebilirsiniz!

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.