Kayseri İl Müftülüğünce “Engelli Koordinatörleri Toplantısı” Düzenlendi..

Kayseri İl Müftülüğü Engelliler Koordinatörlüğü tarafından engelli vatandaşlara yönelik yürütülen hizmetlerin değerlendirilmesi amacıyla İl Müftülüğü toplantı salonunda “Engelli Koordinatörleri Toplantısı” düzenledi.

Kayseri İl Müftülüğünce “Engelli Koordinatörleri Toplantısı” Düzenlendi..
Yayınlama: 02.11.2019
477
A+
A-

Aynı zamanda tanışma ve kaynaşmanın da hedeflendiği toplantıda, 2019 yılı İl ve İlçe Müftülüğü Engelliler Koordinatörlüklerinin faaliyetlerine ait raporlar değerlendirildi ve 2019-2020 yılında yapılması planlanan faaliyetlerin yol haritası çıkarılarak proje ve teklifler sunuldu. Öte yandan engelli koordinatörlüğü ile diğer koordinatörlüklerin iş birliği halinde çalışmasının önemi üzerinde durulan toplantıda, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Belediyeler ve diğer kamu kuruluşlarıyla birlikte yapılabilecek faaliyetler üzerinde duruldu.

 

Toplantıda koordinatörlere hitap eden İl Müftüsü Prof. Dr. Şahin Güven, “Kayserimizdeki her türden engelliye ulaşmaya çalışmalıyız. Engelli vatandaşlarımız için ne yaparsak faydalı olabiliriz diye düşünmeli ve onlara yardımcı ve faydalı olabilmek için gece gündüz demeden fedakârca çalışmalıyız.” ifadelerini kullandı.

 

İl Müftüsü Prof. Dr. Şahin Güven’in başkanlığında düzenlenen toplantıya, İl Müftü Yardımcısı Mehmet İzci, İl ve İlçe Engelli Koordinatörleri katıldı.

Bir Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

2024 DHBT Online (Canlı Ders) Hazırlık Kursu - 3. Grup