Mevlid-i Nebi Haftası Sebebiyle Şehitlik Ziyaret Edildi..

Kırıkkale İl Müftüsü Şahin YILDIRIM ve Müftülük personeli, Mevlidi Nebi Haftası dolayısıyla Vatan İçin Can Verenler Derneğini ve Türkiye Harp Malülü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneğini ziyaret etti. Arkasından da dernek görevlileri ve üyeleri ile birlikte topluca şehitlik ziyaret edildi.

Mevlid-i Nebi Haftası Sebebiyle Şehitlik Ziyaret Edildi..
Yayınlama: 13.11.2019
533
A+
A-

Kırıkkale İl Müftüsü Şahin YILDIRIM ve müftülük personeli tarafından, Vatan için Can Verenler Derneği ve akabinde Türkiye Harp Malülü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği ziyaretinde dernek görevlilerine ve orada bulunan şehit yakınları ve gazilere gül hediye edildi, Kur’an okundu ve dua edildi.

Dernek görevlileri, şehit yakınları ve Din görevlileri ile birlikte şehitlikte bir araya gelen İl Müftüsü Şahin YILDIRIM, Din görevlileri tarafından okunan Kur’an ve yapılan hatimlerin duasını yaptı. Duanın arkasından da şehit yakınlarıyla birlikte şehit mezarlıklarına güller konuldu.

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

2024 DHBT, Türkiye Geneli ÜCRETSİZ 15'li Online Deneme Sınav Paketi