Sivas Valisi, “İmam Demek Sadece Bir Devlet Memuru Demek Değildir”

Sivas Valisi Salih Ayhan, İl Müftülüğü koordinesinde merkezde görev yapan din görevlileri ile bir araya geldi. Detaylar haberde…

Sivas Valisi, “İmam Demek Sadece Bir Devlet Memuru Demek Değildir”
Yayınlama: 19.02.2019
448
A+
A-

Vali Ayhan konuşmasında; “Sizlerden beklentilerim büyük. Toplumun her kesimine, özellikle çocukların aklına ve ruhuna sirayet edin. Kendinizi sürekli geliştirin” dedi.

“İmam demek, sadece bir devlet memuru demek değildir” diyen Valimiz Ayhan, “Mahallenizde, köyünüzde; bilginizle, duruşunuzla, hal, tavır ve davranışlarınızla gerçek bir önder gerçek bir rehber olun. Bu kutsal görevi hakkıyla ifa etmeye özen gösterin. Sizler çok mühim siniz.” dedi.

İl Müftüsü Yusuf Akkuş’ta gençlik çalışmalarının hızla devam ettiğini belirterek, “Hastanelerden cezaevlerine, çocuk evlerinden huzur evlerine, KYK yurtlarından okullara kadar bir çok  alanda  din görevlilerimiz vatandaşlarımıza  hizmet ediyorlar. Sayın Valimizin verdiği destekler ile hedeflerimizi  daha üst seviyelere taşıyıp din hizmetlerini her yaş gurubuna ve her kesime ulaştırmayı hedefliyoruz” diye konuştu.

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

2024 DHBT Yapay Zeka Eğitim Platformu