Tokat İlinden Bir Kafile Daha Dualar Eşliğinde Mukaddes Yolculuğa Uğurlandı!

Diyanet İşleri Başkanlığı Organizasyonu ve Tokat İl Müftlüğü aracılığı ile mübarek beldelere Umre yapmak üzere gidecek olan bir kafile daha ilimizden dualarla yolcu edildi.

Tokat İlinden Bir Kafile Daha Dualar Eşliğinde Mukaddes Yolculuğa Uğurlandı!
Yayınlama: 12.02.2019
458
A+
A-

20 günlük Umre programı  kapsamında  toplam 108 Umreci  kardeşimiz Tokat terminalinden yüzlerce akraba ve sevenleri  tarafından  uğurlandı.

Uğurlama programına Tokat Belediye Başkanı Av.Eyüp EROĞLU, İl Müftüsü Ömer Faruk BİLGİLİ, Müftü Yardımcıları ve çok sayıda vatandaşımız katıldı. İl Müftüsü Ömer Faruk BİLGİLİ hocamız  yaptığı konuşmada özet olarak; Umrenin insanı manevi olarak tamir ettiğini ve ömrü bereketlendirdiğini söyledi ve “İnşallah Umreden salimen döndüğünüzde sizlerin de  çevrenizi düzeltmenizi ve örnek olmanızı  bekliyoruz, bizleri de dualarınızda unutmayın.” dedi.

Tokat Belediye Başkanı Av.Eyüp EROĞLU ise; ”bugün biz sizleri dualarla uğurluyoruz, gittiğinizde mübarek yerlerde sizlerde bizler için, Vatanımız Milletimiz için dua etmeyi unutmayın inşallah.” diye hitap etti.

Daha sonra İl Müftü Yardımcısı Ünal TAN Hocamızın yaptığı Duanın arkasından Tekbirler ve Selavatlar eşliğinde Umrecilerimiz Mübarek Beldelere Hareket etti…

Bir Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

2024 DHBT Online (Canlı Ders) Hazırlık Kursu - 3. Grup