Tokat Müftülüğü, “Okuluma Gidiyorum Namaz Kılıyorum”

Öğrencilerin cami ile irtibatlarının devam etmesini sağlamak ve namaz alışkanlığı kazandırmak amacıyla başlatılan yarışmanın detayları haberde…

Tokat Müftülüğü, “Okuluma Gidiyorum Namaz Kılıyorum”
Yayınlama: 29.03.2019
547
A+
A-

Öğrencilerin cami ile irtibatlarının devam etmesini sağlamak ve namaz alışkanlığı kazandırmak amacıyla Başçiftlik Kooperatif Evleri Mescidin de Din görevlisi Yakup Uçmaz tarafından başlatılan “Okuluma Gidiyorum, Namazımı Kılıyorum. Çünkü Ben Rabbimin Kuluyum” temalı yarışmanın 2. sinin Para ödülleri ile kitap ve Diyanet Dergisi hediyeleri Arı Ofset Matbaası tarafından hazırlanan tebrik ve katılım sertifikaları Tokat İl Müftüsü Ömer Faruk Bilgili, Tokat Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mahmut Özdemir,  İl Müftü Yardımcısı Ünal Tan’ ın katılımıyla kalabalık bir cemaat huzurunda verildi.

Belge töreninden önce İl müftümüz Ömer Faruk Bilgili  Cemaate sohbet etti ve öğrencilere de tavsiyelerde bulundu.

Din görevlisi Yakup Uçmaz teşriflerinden dolayı  İl müftüsü Ömer Faruk Bilgili, Tokat Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mahmut Özdemir, İl Müftü Yardımcısı Ünal Tan’ a ve yarışmaya katılan öğrencilere maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen cemaate teşekkür etti. Bu sayede İki öğrencinin cemaate Cuma hutbesi okuyup namaz kıldıra bildiğine, birçok öğrencinin de müezzinlik yaptığına dikkat çekti.

Bir Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

2024 DHBT Online (Canlı Ders) Hazırlık Kursu - 3. Grup