4B, Geçici ve Fahri Kur’an Kursu Öğreticileri ve İmamlara Kadro Müjdesi

Diyanet İleri Başkanlığı Çalışanları Olan 4B, Geçici ve Fahri Kur’an Kursu Öğreticileri İmamlara Kadro Müjdesi… Detaylar dingorevlileri.com.tr’da..

4B, Geçici ve Fahri Kur’an Kursu Öğreticileri ve İmamlara Kadro Müjdesi
Yayınlama: 28.05.2018
9.917
A+
A-

Daha önce bir cok konuya alınan ve son zamanlarda iyice dillendirilen vekil imam hatip fahri kuran kursu öğreticisi ve aynı zamanda tüm 4-b statüsünde çalışan imam müezzin kuran kursu öğreticilerine kadro müjdesi geldi. en son 2011 yılında yapılan vekil imam ve kkö lerin kadroya alınması secim sonrasında gercekleşecek gibi bunun için yapılan son çalışmalar ve ayrıntılar söyle sekillendi.

4B PERSONELLERİNE KADRO MÜJDESİ MHP’DEN

Milliyetçi Hareket Partisi’nin seçim beyannamesi MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli tarafından kamuoyu ile paylaşıldı. 24 Haziran tarihinde yapılacak olan cumhurbaşkanlığı ile 27. dönem milletvekilliği genel seçimlerine yönelik seçim beyannamesinde, kamu kurumlarında çalışan, öğrenci veya memur adaylarına yönelik önemli vaatler yer aldı. Bu kapsamında, bir önemli vaat de 4B personellerine geldi.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli seçim beyannamesinde, kamu kurumlarında çalışan 4B personellerinin kadroya alınacağını seçim beyannemesi ile kamuyonuna bildirdi. Konuya dair yayımlanan madde de ise, kadro alamayan taşeron işçiler, 4/B’li, vekil, sözleşmeli, fahri ve geçici statüde çalışanların kadroya alınması, ifadeleri yer aldı.

Bir Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Ziyaretçi Yorumları - 7 Yorum
 1. İmam dedi ki:

  Bu vaad mı yoksa kesin olacak birşey mi

 2. acegen dedi ki:

  MHP’nin seçim beyannamesi..

 3. Ali şeker dedi ki:

  Emekli olanlar görev alabilirmi.imam-hatip

 4. Bayram kapağan dedi ki:

  Selamun aleyküm Allah razı olsun verilen haberler iyi yönde inşallah bir an önce gerçeklesir fakat dikkatimi çeken haberlerin yayınlanma saati ve Tarihini bulamadım olursa en azından eski haber mi yeni haber mi olduğu hakkında fikir sahibi olur ki bu daha bi iç rahatlatıcı olur. Selam Ve dua ile…

 5. admin dedi ki:

  Merhaba Bayram Bey, emin olun biz dingorevlileri.com.tr olarak işin takipçisiyiz.. Güncel haberler ile gündemde tutmaya çalışıyoruz.. Amacımız Allah rızası için çalışan din görevlisi kardeşlerimizin hakkını savunmak..

 6. Fatma cil dedi ki:

  Şaşırıyorum insanlara kusura bakmayın 5 yıl gurbet ellerde okumuş Mezunlar varken torpille lise mezunu öğrencilerin görev yapıp birde üstüne bunlara kadro verilecek olmasi nasil sevinilecek haber. soruyorum nerde adalet nerde hak hukuk.Bulunduğum ilçede Müftü beyler sözde fahrilik için sınav yapıyor tabi sadece kimsenin haberi olmadan aylar önce yerini belirlediği öğrencileri sonra fahri görevlendirme sonra kadro Allah için konuşun hak mi? Sayın admin sizden ricam Allah rızası için yetkili kisilere il ilçe bütün Müftülük personelinin de bizlerin hakkını ne kadar nasıl gözetip kolluyor bi zahmet ilgilensinler.

 7. Tevfik YARDIM dedi ki:

  Sayın cumhurbaşkanımız dan tüm Fahri kuran kursu öğreticiler kadro müjdesi bekliyoruz seçimden önce çünkü 10 yıldır bu kutsal görevi hakkıyla yerine getirmekteyiz saygı ve hürmetlerimle arz ederim

2024 DHBT Online (Canlı Ders) Hazırlık Kursu - 3. Grup