Ahmetli Gençlik Koordinatörlüğü Öğrenci Gençlik Kampı

Manisa İl Müftülüğü İl Gençlik Koordinatörlüğü ve Muradiye Ayşe Hafsa Sultan ve Hatice Hayriye Turgutlu KYK yurtlarımızdan öğrencilerimizle birlikte, Ahmetli İlçe Müftülüğü Yatılı Kur’an Kursunda iki gün süren kitap okuma kampı Manevi Danışmanlarımız Semiha ARPACIK ve Ayşe YAŞAR gözetiminde gerçekleştirildi.

Ahmetli Gençlik Koordinatörlüğü Öğrenci Gençlik Kampı
Yayınlama: 06.11.2019
924
A+
A-

Kampın içeriğinde ilk gün; “Cami ve Hayat” DİB yay.kitap tahlili, “Peygamber ve Gençlik” konulu söyleşi, hadis  ezberleme yarışması,film tahlili etkinlikleri yapıldı.Ahmetli ilçe Koordinatörlüğünün sürprizi  ile pasta ikramı yapıldı.

İkinci gün Mevlid-i Nebi haftası farkındalığı oluşturmak için “Peygamber ve Aile” konulu sunumu İl Müftülüğü ADRB Vaizi Zeynep HACIOĞLU gerçekleştirdi. Ahmetli İlçe Müftülüğünün çeşitli ikramlarıyla birlikte ailelerinden uzakta okuyan gençlerimizin gönülleri fethedildi.

Hadis ezberleme yarışmasında birinci ve ikinci olan gençlerimize hediye takdimi ve akabinde katılan tüm öğrenclerimize “Peygamber ve Gençlik” isimli kitap hediye edildi.

Program gençlerimiz için Mevlid-i Nebi haftası farkındalığı oluşmasına vesile olmuştur. Programa katılan öğrenciler Gençlik Spor ve İl Müdürlüğü’ne, Manisa il Müftülüğü’ne, Ahmetli İlçe Müftülüğü’ne ve Ahmetli İlçe Gençlik Koordinatörlüğü’ne katkılarından dolayı teşekkür ederek kamptan ayrıldılar.

facebook volgers kopen

Bir Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

2024 DHBT Online (Canlı Ders) Hazırlık Kursu - 3. Grup