Kırıkkale Müftülüğü, Eğitim Seminerine Katılan Personele Katılım Belgeleri!

Kırıkkale Müftülüğü Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü bünyesinde personele yönelik gerçekleştirilen eğitim seminerinde katılım belgeleri verildi.

Kırıkkale Müftülüğü, Eğitim Seminerine Katılan Personele Katılım Belgeleri!
Yayınlama: 21.02.2019
922
A+
A-

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü bünyesindeki Çocuk Destek Merkezi, Engelsiz Yaşam Merkezi, Kadın Konuk Evi ve çocuk evlerinde dini rehberlik ve manevi destek hizmetlerinde görev alan personele yönelik gerçekleştirilmiş eğitim seminerine iştirak eden görevlilere katılım belgeleri takdim edildi.

Seminer Diyanet İşleri Başkanlığından Diyanet İşleri Uzmanı Dr. Fatma BAYRAKTAR KARAHAN; Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünden Psikolog Burçin TONGA, Psikolog Derya DENİZ tarafından 3 günlük bir eğitim ile verilmişti.

İl Müftüsü Şahin YILDIRIM, İl Müftülüğü olarak Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetlerle ortak çalışmaların gün geçtikçe artarak daha verimli hale geldiğini; Çocuk Destek Merkezi, Engelsiz Yaşam Merkezi, Kadın Konuk Evi ve çocuk evlerinde kalan çocuklara ve gençlere yönelik yapılacak manevi rehberliği önemsediklerini bu yüzden de görev alacak personelin alt yapısının geliştirilmesi gerektiği düşüncesi ile bu seminerlerin planlandığını belirterek, seminerin planlanması ve uygulanmasında katkısı olanlara ve katılımcılara teşekkür etti.

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

2024 DHBT, Türkiye Geneli ÜCRETSİZ 15'li Online Deneme Sınav Paketi