Aksaray Müftülüğü Bilgi Yarışmasında Dereceye Giren Öğrencilere Ödül Verildi!

Mevlidi Nebi Haftası Münasebetiyle 22 Aralık 2018 tarihinde Türkiye genelinde düzenlenen Umre ödüllü Gençlik Bilgi Yarışmasında İlimizde dereceye giren öğrencilere ödülleri verilmek üzere program tertip edildi.

Aksaray Müftülüğü Bilgi Yarışmasında Dereceye Giren Öğrencilere Ödül Verildi!
Yayınlama: 22.02.2019
615
A+
A-

Aksaray Müftülüğü II. Kılıçarslan Konferans Salonunda düzenlenen program Kuranı Kerim tilavetiyle başladı. Ardından konuşma yapan İl Müftüsü Cemalettin Bal, İslam medeniyetindeki gençliğin öneminden bahsederek “Siz gençler bizim için çok değerlisiniz. Ne kadar kıymetli, ne kadar değerli olduğunuzun farkında olmalısınız. Allah katında, Efendimiz Aleyhissalatü Vesselamın katında ve bütün İslam âleminin katında da sizler çok kıymetlisiniz. Özellikle günahlardan uzak durarak Allah ve Rasulünün rızasını kazanmak maksadıyla hayatını devam ettiren bir genç çok kıymetli ve önemlidir. Ve sizler aslında omzunuza alacağınız yükler ve alacağınız mesuliyetlerin bilincinde olmalısınız.” dedi.

Bilgi yarışmasında erkekler kategorisinde birincisi olan Ebubekir Salduz’a Başkanlığımız tarafından Umre ödülü verilirken, ikinci olan Ramazan Köroğlu’na(bin TL) ve üçüncü Muhammed Arslan’a(beş yüz TL) ödülleri İl Müftümüz Cemalettin Bal tarafından 20 Şubat 2019 Çarşamba günü takdim edildi. Program sonunda öğrencilerin talepleri dinlendi ve değerlendirmeye alındı.

Bilgi yarışmasında kızlar kategorisinde birincisi olan Gamze Dede’ye Başkanlığımız tarafından Umre ödülü verilirken, ikinci olan Ümmühan Dündar’a(bin TL) ve üçüncü Ayşenur Böyükelhan’a(beş yüz TL) ödülleri İl Müftümüz Cemalettin Bal’ın Eşi Hanımefendi tarafından 21 Şubat 2019 Perşembe günü takdim edildi. Program sonunda öğrencilerin talepleri dinlendi ve değerlendirmeye alındı.

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

2024 DHBT, Türkiye Geneli ÜCRETSİZ 15'li Online Deneme Sınav Paketi