Miniklerden Örnek Davranış

Antalya Konyaaltı İlçe Müftülüğü bünyesinde eğitim veren Karabulut Camii 4-6 Yaş Kur’an Kursu öğrencileri örnek bir davranışa imza attılar.

Miniklerden Örnek Davranış
Yayınlama: 03.01.2019
719
A+
A-

Karabulut Camii 4-6 Kur’an Kursu minik öğrencileri Türkiye Diyanet Vakfının “Yemene Sessiz Kalma” kampanyasına sessiz kalmayarak 2 milyon çocuğun beslenme yetersizliği ve sağlık sorunları nedeniyle ölüm tehlikesi altında bulunan Yemen’e harçlıklarından biriktirerek kampanyaya destek oldular. Davranışlarıyla hem yaşıtlarına hem de büyüklerine örnek olan minik öğrencileri Antalya İl Müftüsü Osman ARTAN beraberinde İl Müftü Yardımcıları Mustafa ŞİMŞEK ve Melek ALÇIN ile birlikte ziyaret ettiler. Minik Öğrenciler harçlıklarından Yemen için topladıkları 1500 TL’yi Yemendeki kardeşlerine ulaştırılmak üzere İl Müftüsü Osman ARTAN’a teslim ettiler.

Antalya İl Müftüsü Osman ARTAN minik öğrencileri ve öğreticilerini yapmış oldukları bu örnek davranıştan dolayı tebrik etti. İl Müftüsü Artan minik öğrencilerin bağışlarını teslim alarak Türkiye Diyanet Vakfı aracılığı ile Yemenli kardeşlerine en kısa zamanda ulaştırma sözü verdi.

Bir Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

2024 DHBT Online (Canlı Ders) Hazırlık Kursu - 3. Grup