Bilecik Müftülüğü, Mevlid-i Nebi Gençlik Bilgi Yarışmasında Dereceye Giren Öğrencilere Hediye!

Bilecik Müftülüğünün düzenlemiş olduğu Mevlid-i Nebi Haftası Gençlik Yarışmasının detayları haberde…

Bilecik Müftülüğü, Mevlid-i Nebi Gençlik Bilgi Yarışmasında Dereceye Giren Öğrencilere Hediye!
Yayınlama: 19.02.2019
543
A+
A-

Mevlid-i Nebi Haftası Gençlik Bilgi Yarışmasına Bilecik’ten 63 öğrenci katılım gösterirken dereceye giren kadın ve erkek öğrencilere İl Müftüsü Necati AKKUŞ hediye verdi.

Diyanet İşleri Başkanlığınca üniversite öğrencileri arasında Hz. Peygamber (sav) sevgisini ve örnekli ligini canlı tutmak, Mevlid-i Nebi Haftasına ilişkin bir farkındalık oluşturmak ve Müftülüğün gençlere yönelik hizmetlerine ivme kazandırmak amacıyla 22 Aralık 2018 tarihinde ülke genelinde “Mevlid-i Nebi Haftası Gençlik Bilgi Yarışması” düzenlendi.

Yarışmaya Bilecik’ten  63 öğrenci müracaat etti. Yarışmada her ilden birincilik elde eden bir kız ve erkek öğrencinin Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından umre ödülü ile ödüllendirileceği bildirilmişti.

Yarışmada dereceye giren ilk üç bayan ve erkek öğrencilere İl Müftüsü Necati AKKUŞ tarafından hediyeleri verildi. Ayrıca Bilecik İl Müftülüğünün yaptığı çalışmalar ve hizmet alanıyla ilgili öğrencilere paylaşımda bulunuldu.

İl Müftülüğünde düzenlenen ödül töreninde Müftü AKKUŞ’un yaptığı konuşmanın ardından dereceye giren öğrencilere Başkanlığımızın Yayınlarından hediyeler takdim edildi.

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

2024 DHBT, Türkiye Geneli ÜCRETSİZ 15'li Online Deneme Sınav Paketi