En Yakın DHBT Sınavı Ne Zaman?

En Yakın DHBT Sınavı Ne Zaman?
Yayınlama: 01.11.2023
26
A+
A-

DHBT Sınavı Ne Zaman?

ÖSYM tarafından her yıl düzenlenen Din Hizmetleri Alan Bilgisi Testi (DHBT) sınavının 2024 yılındaki tarihi henüz netlik kazanmadı.

Hatırlanacağı üzere, son gerçekleştirilen DHBT sınavı 27 Aralık 2022 Pazar gününde yapılmıştı. Her yıl belirli bir takvime göre düzenlenen bu sınavın 2024 yılında da benzer bir dönemde gerçekleştirilmesi bekleniyor. Ancak ÖSYM, resmi bir duyuru yapmadığı için kesin bir tarih hakkında bilgi sahibi olmak şu an için mümkün değil.

Adayların, DHBT sınav tarihlerini ve diğer önemli bilgilendirmeleri öğrenebilmeleri için ÖSYM’nin resmi web sitesini düzenli olarak takip etmeleri, herhangi bir güncellemeyi kaçırmamaları adına oldukça önemli. Aynı zamanda, adaylar için sınavın tarihi kadar içeriği, konu dağılımları ve başvuru süreçleri de büyük bir önem taşıyor. Bu nedenle, sınav tarihinin yanı sıra diğer bilgileri de yakından takip etmekte fayda var.

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

2024 DHBT Online (Canlı Ders) Hazırlık Eğitim Paketi - 5. Grup