Kütahya’da Öğrencilere İlk Yardım Eğitimi!

Kütahya Müftülüğünün düzenlediği Kur’an Kursu Öğrencilerine İlk Yardım Eğitimi düzenlenmiştir. Detaylar haberde…

Kütahya’da Öğrencilere İlk Yardım Eğitimi!
Yayınlama: 21.02.2019
770
A+
A-

Kütahya Müftülüğümüze bağlı 4-6 yaş grubu Kur’an kurslarında öğrenim gören öğrencilere, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü toplantı salonunda; Sağlık, İtfaiye, Afat, Orman, Polis ve Jandarma yetkililerinin katıldığı ilkyardım eğitimi verildi.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünün konferans salonunda 13 Kur’an kursunda öğrenim gören öğrencilerin tamamının hazır bulunduğu eğitim programına Kütahya İl Müftüsü Hüseyin HAZIRLAR,  112 Acil Kütahya Çağrı Merkezi Müdürü Tamer YİĞİT, İlgili kurumların temsilcileri ve öğrenciler katıldı.

Kurum faaliyetleri hakkında bilgilerin verildiği program, ilk yardım konusunda hazırlanan sinevizyon sunumu ile devam etti.

Sinevizyon gösteriminin sonunda İl Müftülüğümüzün bahçesinde hazır bulunan Sağlık, İtfaiye, Afat, Orman, Polis ve Jandarma araçları öğrencilere tanıtıldı ve araçlar hakkında öğrencilere görevliler tarafından bilgi verildi.

Etkinliğe katılan öğrencilere çeşitli hediyelerin verilmesi ile program sona erdi.

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

2024 DHBT, Türkiye Geneli ÜCRETSİZ 15'li Online Deneme Sınav Paketi